Новини спорту. 21 серпня. Легендарний американський фінансист 82-річний Джордж Сорос зацікавившись спортом, придбавши несподівано для всього ділового світу великий пакет акцій знаменитого англійського клубу “Манчестер Юнайтед“.

Джордж Сорос
Джордж Сорос

Як повідомила сьогодні лондонська газета “Дейлі телеграф”, за 41 млн доларів Сорос купив 7,85 п% його акцій.

Тим самим фінансист, відомий як один із найбільш проникливих інвесторів, увійшов до групи провідних акціонерів “Манчестер Юнайтед“.

Англійський клуб, 58 % капіталу якого контролює американська сім’я Глейзер, 9 серпня провів на Нью-йоркській фондовій біржі первинне розміщення акцій, продавши їх на 233 млн доларів. Як сьогодні стало відомо, одним із стратегічних інвесторів клубу став Сорос.

Ціна акції на початках продажу була встановлена в 14 доларів. Зараз, через 12 днів їх курс знизився до 13,06 доларів. В результаті загальна вартість “Манчестер Юнайтед” складає 2,14 млрд доларів.

Раніше Джордж Сорос зазнав збитків з інвестицій в інтернет-компанію Facebook. Згідно з наявною в лондонському Сіті інформації, під час первісного розміщення минулої весни акцій цієї найбільшої соціальної мережі Інтернету він придбав пакет на суму в 10,6 млн доларів. Зараз в результаті значного падіння курсу акцій Facebook від цих інвестицій залишилася лише половина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.