Новини України. 16 серпня. Липовий професор Андрій Слюсарчук, який вже 10 місяців перебуває під арештом, під час допитів стверджував, що його арешт – операція спецслужб, тому що він володіє надсекретною інформацією про можливості людського мозку.

Доктор Пі вже 10 місяців сидить у СІЗО

Як пише Газета Киевская, єдине місце, де постійно жив Слюсарчук, – це кімната в гуртожитку львівської Політехніки.

“Там проводили обшук, але ні грошей, ні кредиток, жодного оригіналу фальшивих документів не знайшли, – розповідають в МВС. – Тільки довідки з аналізами декількох пацієнтів з приватної лабораторії”. Ймовірно, у “доктора” є люди, які допомагають приховувати докази. Не знайшовся й справжній диплом про закінчення Червоноградського училища – ймовірно, оригінал знищений.

Лікарі, які оперували з ним, кажуть, що Слюсарчук вміє тримати медичні інструменти, тому що з дитинства цікавився медициною. Фахівці пояснюють, що теоретично за книжками можна навчитися робити трепанацію черепа, ймовірно, доктор Пі досконально вивчив схему роботи з трепаном та іншими хірургічними інструментами, а потім вже на практиці відточив цю процедуру на живих людях.

Результат таких дослідів – жахливий. Міліціонери не знайшли жодної людини, яка вижила після операції Слюсарчука на головному мозку.

Як повідомлялося, Андрій Слюсарчук був арештований в кінці 2011 року. Зараз псевдодоктору пред’явлено звинувачення за чотирма статтями КК: шахрайство, заподіяння тяжких тілесних каліцтв, що спричинили смерть шляхом особливого мучення, незаконна лікарська діяльність та використання підроблених документів. Йому загрожує до 10 років в’язниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.