Новини здоров’я. 29 серпня. Згідно з представниками Агентства з охорони навколишнього середовища (Environmental Protection Agency) у 90% випадків батьки несуть відповідальність за вплив забрудненого тютюновим димом навколишнього середовища на здоров’я дітей.

куріння за кермом, водій
Батьки не повинні курити в присутності дітей, особливо в закритих місцях, таких як машина

Так, в Science Daily нещодавно було повідомлено, що помірні і тяжкі симптоми подразненого сечового міхура у дітей пов’язані з пасивним курінням.

Проведене дослідження демонструє, що через пасивне куріння у дітей підвищується ризик розвитку тяжких захворювань сечовивідних шляхів, які можна скороти або навіть запобігти їм, якщо батьки відмовляться від куріння.

У проведеному експерименті брали участь діти у віці від 4 до 17 років, що мають скарги на часте сечовипускання і нетримання сечі, що є симптомами роздратованого сечового міхура. 28% з них перебували під впливом тютюнового диму, половина з них мала від помірних до яскраво виражених симптомів захворювання. У половині відсотків діти присутні в машині під час куріння їхніх батьків, а у 23% з них курили матері.

Терапевти зробили висновок, виходячи з дослідження, що чим частіше дитина є пасивним курцем, тим складніші симптоми хвороби вона має. Найбільш чутливими до впливу тютюнового диму виявилися діти у віці від 4 до 10 років.

У сигаретному димі містяться токсини, небезпечні для здоров’я. Впливу даного токсину в особливості схильні діти дошкільного, шкільного і підліткового віку. Тому батьки не повинні палити в присутності дітей, особливо в закритих місцях, таких як машина, тим самим знижуючи небезпеку виникнення важких захворювань.

Раніше вчені встановили, що через пасивне куріння підлітки мають великий ризик втратити слух. Австралійські дослідники в свою чергу зробили висновок, що діти курців мають ризик розвитку лейкемії на 15% більше, ніж їх однолітки з некурців сімей.

Лікарі радять проходити людям процедуру детоксикації, щоб очистити організм від токсинів і відновити нормальне функціонування всіх органів.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.