Новини економіки. 1 серпня. Болівійський уряд оголосив про те, що американські компанії Coca-Cola і McDonald’s припиняють свою роботу в країні з грудня 2012 року.

Діяльність компаній суперечить закону про охорону здоров’я та культури

Причому така дата заборони діяльності американських компаній пов’язана із завершенням календаря індіанців майя.

“Це рішення відмінно поєднується з кінцем календаря майя і стане частиною святкувань, присвячених кінцю капіталізму і початку справжнього культурного життя. 21 грудня має стати кінцем напою Coca-Cola і початком мокочінче, оскільки планети шикуються в ряд вперше за 26 тисяч років, і це – кінець капіталізму і початок комунітаризму”, – заявив міністр закордонних справ Болівії Давід Чокеуанка.

У той же час, президент Болівії раніше заявляв, що американські компанії повинні припинити свою діяльність на території країни у зв’язку з тим, що вона суперечить закону про охорону здоров’я та культури.

На думку влади, американська газована вода надто шкідлива для здоров’я, а її вживання пов’язано із зростанням ризику серцевих нападів, інсультів і розвитку онкологічних захворювань.

Аналогічної позиції уряд дотримується щодо продукції McDonald’s, яка крім цього так і не прижилася в Болівії, не вписалася в місцеві кулінарні уподобання.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.