Новини спорту. 20 серпня. Чотирнадцятирічна канадка Анналіза Карр стала наймолодшою у світі спортсменкою, яка зуміла переплисти озеро Онтаріо.

озеро Онтаріо
озеро Онтаріо

У неділю в 20:58 за місцевим часом вона вийшла на берег парку ім. Мерилін Белл в Торонто, залишивши позаду 52,5 км. Дистанцію Карр подолала за 26 годин 41 хвилину, пливучи і в нічний час.

Карр стартувала в 18:17 в суботу в містечку Найегра-он-зе-Лейк / провінція Онтаріо / – на добу пізніше, ніж планувалося: заважали сильний вітер і хвилювання на озері. Поруч з нею в моторних човнах постійно перебували 23 людини – рятувальники, тренер, лікарі. Згідно з умовами цього марафонського запливу, дівчинці не можна було когось з них торкатися руками, тому їжу і воду їй передавали за допомогою мотузки.

На березі в Торонто юну рекордсменку чекали сотні жителів міста, які прийшли повболівати. Після того, як Анналіза обняла батьків і прийняла поздоровлення, її оглянув лікар. І хоча ніяких приводів для занепокоєння не було, рекордсменку все ж відвезли до лікарні для повного обстеження – така вимога “Соло свімс оф Онтаріо”, місцевого органу, що регулює проведення запливів на великі відстані.

Карр не тільки хотіла побити рекорд, але і зібрати гроші для літнього табору Тріліум, створеного для дітей, хворих на рак. До кінця запливу на спеціальний рахунок надійшло понад 70 тисяч доларів – у два рази більше, ніж вона розраховувала.

Нагадаємо, вперше підкорити Онтаріо – одне з північноамериканських Великих озер – вдалося в вересні 1954 року мешканці Торонто Мерилін Белл. Їй тоді було 16 років. Ті ж 52 км вона пропливла за 20 годин 59 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.