Новини здоров’я. 30 серпня. Регулярне вживання шоколаду сприяє зниженню ризику інсульту у чоловіків.

Вчені продовжать дослідження,перш ніж робити рекомендації про вживання шоколаду

Як повідомили британські ЗМІ, до такого висновку прийшли вчені шведського Королівського Каролінського інституту.

Згідно з отриманими ними результатами, поїдання стандартного шоколадного батончика раз на тиждень може зменшити загрозу розвитку інсульту у представників сильної половини людства на 17% в період наступних 10 років.

У дослідженні взяли участь в загальній складності 37,1 тис шведських чоловіків у віці від 49 до 75 років. Фахівці проводили оцінки їх раціону за допомогою анкетних опитувань впродовж десятиліття – в цей період вони зафіксували 1 тис 995 випадків першого інсульту. При цьому чоловіки, що з’їдають помірну кількість солодкого продукту на основі какао-бобів щотижня, виявилися менш схильними до інсульту, ніж ті, хто зовсім не споживав його.

“Благотворний ефект від вживання шоколаду може пояснюватися вмістом у ньому флавонідів, – зазначила доктор Сюзанна Ларссон, що очолювала дослідження. – Виявилося, що вони захищають від серцево-судинних захворювань за допомогою антиоксидантних, антикоагулянтних та протизапальних властивостей. Можливо також, що флавоніди можуть знижувати вміст в крові шкідливого холестерину і зменшувати кров’яний тиск”.

Колишні дослідження виявили, що шоколад може сприяти запобіганню діабету, допомагає контролювати тиск і захищає від захворювань серця. “Цікаво, що раніше зі сприятливим ефектом для серцевого здоров’я асоціювався гіркий шоколад, але близько 90% споживання шоколаду в Швеції припадає на молочний шоколад”, – підкреслила Ларссон.

Висновки шведських вчених підтвердилися і більшими даними, отриманими на основі п’яти досліджень в Європі і США, в яких було зафіксовано більше 4 тис 250 випадків інсульту. Їх аналіз показав, що вірогідність його виникнення у людей, що вживали найбільшу кількість шоколаду, виявилася на 19% менше, ніж у тих, хто з’їдав найменші порції продукту. Разом з тим, як з’ясувалося, збільшення частки споживання шоколаду на 50 грамів на тиждень призводило до того, що ризик інсульту знижувався приблизно на 14%.

У статті, опублікованій в останньому номері спеціалізованого журналу Neurology, вчені вказали на необхідність продовжити дослідження, перш ніж будуть зроблені будь-які рекомендації про вживання шоколаду.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.