Новини здоров’я. 28 серпня. Насправді, немає нічого шкідливішого, ніж встати і відразу братися за всілякі справи.

Хочете заощадити 30 хвилин вдень – зробіть вранці зарядку

Тим не менш, всіх людей, що живуть на землі можна поділити на дві категорії: хто робить вранці зарядку і тих, хто знаходить причини її не робити.

І перші, і другі знаходять вагомі підстави виправдовувати власну поведінку. Хто не робить зарядку, говорить про те, що вранці мало часу і необхідно збиратися на роботу, думати і планувати денні справи. Хто вранці робить зарядку, стверджує, що вони так швидше прокидаються, отримують заряд бадьорості на весь день і взагалі, таким чином, продовжують собі життя.

«Якщо з самого ранку ви допоможете своєму організму увійти в робочий ритм парою-трійкою нескладних фізичних вправ, ваші шанси досягти успіху в перебігу дня значно зростуть». Так стверджує головний співробітник Американської Ради зі здійснення нагляду за здоров’ям Уїльям Брайант.

На стороні сучасних дослідників і давня мудрість. Ось думка древніх китайців з цього приводу: «Десять хвилин ранкової зарядки прирівнюється до півгодинного денного тренування». Робимо висновок: хочете заощадити 30 хвилин вдень – зробіть вранці зарядку.

Вчені говорять, що ранкова зарядка приводить в дію механізм потовиділення, надаючи вам свого роду прискорення і бадьорість на весь день.

Однак, не перестарайтеся. Пам’ятайте, що ранкова зарядка не повинна займати більше 10 – 15 хвилин. Якщо ви, звичайно, не займаєтеся професійно спортом.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.