Новини здоров’я. 8 серпня. Медики, що видаляли апендицит чоловікові в графстві Кент, виявили свою помилку лише через кілька тижнів завдяки ренгенівському знімку.

Хірурги з подивом виявили, що в організмі чоловіка залишилися 20-сантиметрові щипці

Один з пацієнтів шпиталю East Kent Hospitals University в графстві Кент на південному сході Великобританії провів кілька тижнів з медичним приладом у своєму тілі після нескладної операції з видалення апендициту.

Чоловік, чиє ім’я не називається, переніс хірургічне втручання в липні, через два дні його відпустили додому, зобов’язавши з’явитися для рутинної перевірки.

Виконавши в точності приписи лікаря, пацієнт пройшов плановий огляд і отримав свій рентгенівський знімок, на якому хірурги з подивом виявили, що в організмі залишилися 20-сантиметрові щипці.

Потерпілому негайно призначили екстрену операцію, позбавивши його від стороннього об’єкта. Незважаючи на халатність медиків, чоловік не скаржився на погане самопочуття і навіть не здогадувався, що в його тілі забули інструмент значних розмірів.

Адміністрація лікарні почала розслідування інциденту, заявивши, що подібні випадки вкрай рідкісні.

“Щороку ми проводимо по 90 тисяч хірургічних втручань, і за останні три роки подібне траплялося лише одного разу. Ми з’ясовуємо, чому лікарі не перерахували медичні інструменти після операції, як це належить за правилами”, – розповіли в клініці.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.