Новини світу. 5 серпня. Мешканка Лондона Стейсі Робінсон має намір подати в суд на косметичну фірму, що випустила продукт, через який вона отримала болючу травму.

Стейсі Робінсон має намір подати в суд на косметичну фірму

34-річна британка Стейсі Робінсон не очікувала, що буде змушена звернутися за лікарською допомогою після використання звичайного антиперсперанту, який вона купила в аптеці за 3 долари.

Після нанесення дезодоранту жінка відчула моментальне печіння, яке не припинилося навіть, коли вона негайно змила продукт.

“Після використання спрею я була просто в агонії, хоча раніше у мене ніколи не було алергічних реакцій на жоден косметичний продукт”, – розповіла Стейсі.

У спробі позбутися больових відчуттів, Робінсон вирушила до свого терапевта, який констатував у неї хімічний опік другого ступеню.

“Мій лікар був просто в шоці, дізнавшись, звідки я отримала таку травму. Він прописав мені стероїдний крем, який використовується при лікуванні серйозних опіків”, – розповіла потерпіла.

Стейсі, яка працює персональним асистентом в одній з лондонських компаній, негайно написала скаргу виробнику аерозолю і звернулася за консультацією до юристів.

“Ми уважно вивчаємо справу і розглядаємо можливості звернення в суд, щоб отримати компенсацію за завдану фізичну шкоду продуктом, який позиціонується як натуральний і відповідний для чутливої шкіри”, – прокоментували в адвокатській конторі Leigh Day & Co.

Представники косметичної фірми заявили, що ставляться серйозно до всіх заяв, що надходять від споживачів, і незабаром проведуть ретельне розслідування інциденту.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.