Новини світу. 31 серпня. Близько 100 рейсів, як внутрінімецьких, так і міжнародних, скасовані через страйк бортпровідників в міжнародному аеропорту Франкфурта-на-Майні.

Страйк в аеропорті
Страйк бортпровідників в аеропорті Франкфурта-на-Майні

Страйк в цій найбільшій в ФРН повітряній гавані, в якій беруть участь близько 1 тис членів бортперсоналу, почалася в 05:00 за місцевим часом і закінчиться в 13:00.  Чи будуть акції протесту продовжені у вихідні дні, поки не відомо.

Згідно з офіційними даними авіакомпанії “Люфтганза”, анульовано 68 перельотів, проте ЗМІ повідомили, що багато рейсів доводиться скасовувати ще й через те, що на руліжних доріжках і льотному полі франкфуртського аеропорту не вистачає вільних місць. Крім цього, з труднощами зіткнулися пасажири в берлінському аеропорту Тегель, який не зміг обслужити вісім рейсів.

У Незалежній організації бортпровідників / НОБ /, на заклик якої проводяться акції, повідомили, що “в повітряній гавані Франкфурта-на-Майні панує хаос, і ніхто не знає, куди направляти літаки”. Раніше “Люфтганза” вказувала, що і покладається на допомогу трьох своїх дочірніх підприємств, чиї провідники не будуть страйкувати. Компанія – оператор аеропорту “Фрапорт” інформацію про хаос не підтверджує і говорить про складнощі “в розумних межах”.

НОБ, в лавах якої налічується близько 19 тис людей, закликала колег до акцій протесту після провалених у вівторок переговорів про перегляд тарифних угод. Суперечка між профспілкою, що вимагає збільшення заробітної плати та інших виплат на 5%, і найбільшою авіакомпанією ФРН триває вже більше року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.