Новини світу. 9 серпня. Кореспондент газети “Комсомольская правда в Білорусії” Ірина Козлик оштрафована на 3 млн білоруських рублів (близько 360 доларів) за фотографування з плюшевим ведмедем.

Суд визнав журналістку винною в порушенні правил проведення вуличних акцій

Таке рішення виніс у четвер суд Радянського району Мінська. Суд визнав її винною в порушенні правил проведення вуличних акцій.

Фотокореспондент газети “Наша нива” Юлія Дорошкевич і кореспондент газети “Комсомольская правда в Білорусії” Ірина Козлик були затримані увечері в середу в центрі Мінська. Журналісток звинуватили в несанкціонованому флеш-мобі – вони нібито фотографувалися з плюшевими ведмедиками на знак підтримки затриманих Антона Суряпіна та Сергія Башарімова.

На початку червня з борту шведського літака, що незаконно перетнув кордон Білорусі, були розкидані, в тому числі над Мінськом, плюшеві ведмеді з прикріпленими до них гаслами на підтримку захисту свободи слова.

За звинуваченням у пособництві “плюшевому десанту” в ізоляторі КДБ Білорусії до цих пір знаходиться фотограф Суряпін, який розмістив на своєму сайті фотографії скинутих плюшевих ведмедів.

Білоруська сторона наполягає на прибуття до Мінська шведських організаторів і учасників “плюшевої акції” з метою об’єктивного розслідування справи.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.