Новини України. 15 серпня. Прем’єр Микола Азаров вважає, що прес-служби органів влади мають оперативніше інформувати громадськість, особливо, коли йдеться про подолання наслідків надзвичайних ситуацій.

Азаров незадоволений роботою журналістів

Про це він заявив на засіданні Кабміну 15 серпня.

Зокрема обурення Азарова викликала історія з падінням дерева у Донецькій області, яке пошкодило дитячу їдальню.

“Хочу серйозно звернути увагу прес-служб органів влади на необхідність вчасно і детально інформувати ЗМІ, особливо коли йдеться про організацію подолання наслідків стихійного лиха, надзвичайних ситуацій. Наші громадяни мають право на правдиву інформацію, мають право знати, що роблять органи влади в їх інтересах”, – сказав він.

“Наприклад, вчора (14 серпня) у новинах показали сюжет про руйнівні наслідки буревію в Донецькій області. Напевно, бачили, як дерево пошкодило їдальню в дитячому таборі відпочинку, як їжу дітям довелося готувати на вогнищі”, – розповів прем’єр.

Він додав, що він одразу ж подзвонив виконувачу обов’язків міністра надзвичайних ситуацій Віталію Буту і поцікавився, чому не прибрали дерево і не відновили нормальну роботу їдальні.

“За кілька хвилин мені доповіли, що це було зроблено ще зранку. Але ж країна побачила інше: ніби проблема досі не вирішена! Виникає питання: чому через неоперативні дії прес-служб органів влади, причетних до ліквідації наслідків стихійного лиха, люди не отримали правдиву інформацію?”, – поцікавився Азаров.

Він відзначив, що “всі відповідні підрозділи спрацювали оперативно і правильно”, наслідки стихії були швидко ліквідовані, а “про самовіддану роботу людей ніхто не сказав”.

“Висвітлення ситуації у ЗМІ таким чином не стало коректним та об’єктивним. Тому наголошую: інформаційні підрозділи органів влади відповідають за те, щоб журналісти мали повну і об’єктивну інформацію”, – наголосив Азаров.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.