Новини України. 6 серпня. Прем’єр-міністр Микола Азаров закликає правоохоронні органи застосовувати жорсткі заходи відносно «мажорів», які порушують правила дорожнього руху (ПДР).

Азаров: лише президент, прем’єр і спікер мають право особливого проїзду по дорогах

«У нас в Україні є категорії водіїв, які вважають для себе необов’язковим виконувати правила дорожнього руху. В народі їх охрестили «мажорами»… Необхідно, щоб наші органи внутрішніх справ дуже уважно за «мажорами» дивилися і жорстко діяли в разі необхідності», – сказав Азаров після відвідування автошколи в Києві.

Він нагадав, що уряд скасував практично всі посвідчення, які дають можливість пільгового відношення до водіїв при порушенні ПДР і на сьогоднішній день лише три особи в державі – президент, прем’єр і спікер – мають право особливого проїзду по дорогах. «Для всіх інших посадових осіб правила непорушні», – підсумував глава уряду.

Нагадаємо, не так давно народний депутат України Владислав Лук’янов показав журналістам, як розганявся до 270 км/год на Бориспільській трасі. Політик запевнив, що їздить так лише у виняткових ситуаціях, і іншим цього повторювати не радить. У міліції телевізійний експеримент винятковим випадком не порахували і склали адміністративний протокол. У підсумку політику довелося заплатити в 678 грн.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.