Новини технологій. 28 серпня. Корпорація Apple добивається через суд введення заборони на продажу восьми моделей смартфонів Samsung на території США.

Samsung
Samsung

Мова, як повідомили в корпорації, йде про попередні моделі лінії Galaxy. За словами експерта в області IT-технологій Марка Ньюмана, прибуток південнокорейської компанії в цьому зв’язку скоротиться на 1,4 % в рік.

Серед телефонів, які можуть опинитися під забороною, – “Гелексі”, “Гелексі С-2 Епік 4 Джі”, “Гелексі З 4 Джі”, “Гелексі С2 Т-мобіл”, “Гелексі З Шоукейс”, “С2 Ей-Ті -енд-Ті “,” Дройд Чардж “. Рішення суду по даному питанню може бути оприлюднене 20 вересня.

“Для Apple, мабуть, настав найсолодший період в історії” яблучного гіганта”, – вважає IT-аналітик Кен Дюлані. – Тепер Apple міцно закріпилася на першому місці в області інновацій”.

У минулу п’ятницю суд присяжних у Федеральному суді Сан-Хосе (штат Каліфорнія) визнав компанію Samsung винною в порушенні шести патентів свого головного конкурента – Apple. Суд зобов’язав Samsung виплатити компенсацію в розмірі 1,05 млрд доларів.

Вердикт був винесений після 22 годин обговорень. Членам журі присяжних, крім заслуховування показань сторін, було запропоновано власноруч розібрати пристрої, а також вивчити їх дизайн. У підсумку Samsung зобов’язали заплатити штраф за порушення у виробництві смартфонів, однак планшетні пристрої цієї компанії не були визнані запозиченими.

Раніше Apple звинуватила південнокорейську компанію в крадіжці технологій і в копіюванні апарату iPhone та інших пристроїв і зажадала компенсації в розмірі 2,5 млрд доларів. Адвокати південнокорейського гіганта не поспішають опускати руки і мають намір в найближчий час оскаржити рішення суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.