Новини технологій. 8 серпня. У четвертій бета-версії іOS 6, нової версії мобільної платформи Apple розробники і користувачі-ентузіасти з подивом виявили зникнення програми YouTube, яке включалося в ОС для iPhone з моменту його запуску в 2007 році.

YouTube
Деякий час причини видалення YouTube були не ясні

При цьому відеоролики на YouTube все ще можуть відтворюватися вбудованим переглядачем, можливість завантажувати свої відео на YouTube також нікуди не пропала і, звичайно ж, ніхто не відміняв веб-додаток сервісу.

Втім у останнього рішення є свої очевидні мінуси – заливання відео користувачем на сервіс.

Деякий час причини такого видалення були не ясні, фахівці та аналітики відразу припустили найгірше – справа в натягнутих відносинах між Apple і Google. Крім YouTube, Apple вже позбулася ще важливого “шматочка” Google в своєї мобільної ОС, представивши власну версію карт і навігації. Однак незабаром представники компанії Apple виступили з офіційним коментарем.

Вони посилаються на закінчення терміну ліцензії, яка давав компанії право додавати додаток YouTube в іOS. В якості вирішення проблеми пропонується використовувати YouTube через браузер Safari, а також наголошується, що Google вже працює над появою нової програми YouTube в App Store.

У Google також підтвердили журналістам, що співпрацюють з Apple над найкращою реалізацією YouTube для користувачів пристроїв з іOS.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.