Новини світу. 20 серпня. Конгресмен-республіканець від штату Міссурі Тодд Акін викликав хвилю обурення серед американок, заявивши, що зґвалтування “не загрожує” жінкам вагітністю.

Тодд Акін

Посилаючись на лікарів, політик заявив, що в разі зґвалтування жіночий організм запускає “захисний механізм”, що дозволяє уникнути вагітності. У разі ж якщо навіть стався “збій”, за словами Акіна, треба карати ґвалтівника, а не майбутню дитину.

Скандальний коментар Акіна стосувався раніше висловленої ним пропозиції про тотальну заборону на аборти навіть в тому випадку, якщо вагітність стала наслідком зґвалтування або інцесту.

Журналісти зазначають, що ці слова Акіна можуть серйозно підірвати його шанси на проходження в Сенат. Тим більше, що його суперниця-демократ, яка засідає у верхній палаті американського парламенту, вже скористалася можливістю дорікнути своєму опонентові.

“Як жінка і прокурор, за плечима якої 100 справ про зґвалтування, я приголомшена словами конгресмена Акіна“, – заявила вона.

Сам політик під натиском громадськості поспішив виправдатися, зазначивши, що його коментарі були передчасні і вони не відображають того глибокого співчуття, яке він відчуває до тисяч жінок, які щорічно стають жертвами ґвалтівників/

Джерело newsru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.