Новини здоров’я. 11 серпня. Організація The Economist Intelligence Unit склала рейтинг країн з безпеки та доступності продуктів. Було вивчено 105 країн, оцінка ставилась по 100-бальній системі.

гамбургер
Американська кухня формувалася під впливом рецептів перших поселенців

Виявилося, Америка отримала найвищу оцінку (89,5).

Для оцінювання дослідники вибрали пункти так званої «впевненості в їжі», коли людина може в будь-який час отримати доступ до їжі, тобто оцінювався рівень фізичної, економічної та соціальної доступності, а також за рівнем якості їжі.

Основними показниками вважалися доступність, якість, наявність. Доступність вважалася за кількістю витрат на продукти в порівнянні з іншими витратами. Наявність їжі, тобто її доступність в магазинах, поставки в день. Якість – дотримання стандартів.

Так, на перше місце потрапила Америка. На другому місці – Данія, на третьому – Норвегія. Кращими стали також Франція, Австрія, Нідерланди, Канада, Швейцарія, Німеччина і Фінляндія.

Потрібно відзначити, що американська кухня формувалася під впливом рецептів перших поселенців, серед яких були також іспанці, німці, французи, африканці і т.д.

Зараз магазини і супермаркети переповнені напівфабрикатами. У робочі дні американці використовують тільки таку їжу, або смажать м’ясо з овочами, але овочі, як правило, з пакета. Для салату використовуються свіжі овочі, наприклад, салат-латук, редис, огірки, помідори. Для американського ланчу характерні сендвічі як гарячі, так і холодні.

Дивно, незважаючи на доступність і дотримання стандартів, таку їжу важко назвати корисною для людей, в ній мало поживних речовин, зате багато калорій, що призводить до ожиріння. Дієтологи радять всім утримуватися від подібних перекусів, особливо тим, хто хоче скинути зайву вагу.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.