Новини України. 28 серпня. Відео. Якщо ви зустріли досить привабливу дівчину на височенних підборах із довгими ногами – нею може виявитися хлопець на ім’я Степан!

Гардероб, макіяж і взуття хлопця поступово стали жіночими

Більше того, він категорично заперечує, що прагне стати дівчиною.

“Мій образ не пов’язаний з тим, щоб міняти свою стать або тіло, або щось в цьому сенсі. Це просто образ, я в ньому перебуваю, схожий на дівчинку“, – каже Степан. Хлопець певен – він не гомосексуал і не трансвестит, він – андрогін.

“Суміш чоловіка і жінки у зовнішньому образі і манері поведінки”, – розповідає хлопець. Найвідоміший у світі андрогін – австралійський манекенник сербсько-хорватського походження Андрій Пежич. У 17 років його помітило модельне агентство і він перетворився на Попелюшку. Бере участь у показі і жіночих, і чоловічих колекцій Жана-Поля Готьє і Марка Джейкобза.

Колишній житель Ужгорода, а нині столичний першокурсник Степан мріє про таку ж кар’єру. Тим більше, що він іще молодший. Каже – це все з ним почалося півтора роки тому. Гардероб, макіяж і взуття поступово стали жіночими. Батьки такі метаморфози не сприймають.

“Я вірю, що мама і тато хороші люди і вони візьмуть мене в кінці кінців”,- каже Степан. А от друзі Степана розуміють. І навіть дівчина є. “У мене є дівчина. Їй подобається мій образ. Вона від нього в захваті, я б сказав”,- розповідає хлопець.

Вже восени він планує вийти на подіум на Українському тижні моди. А що хтось і досі агресивно реагує на його дивакуватість, то на цей випадок у хлопця знайдеться відповідь. “Я займався карате, та, якщо треба я можу дати по морді”, – переконує Степан.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.