Новини світу. 20 серпня. 11-річну дівчинку-християнку заарештували в Пакистані за обвинуваченням в паплюженні Корану.

Коран
Розлючений натовп погрожує сім’ї дівчинки

За даними місцевих ЗМІ, вона була затримана після того, як цього зажадав розлючений натовп. В іншому випадку люди погрожували підпалити будинки християн в околицях пакистанської столиці Ісламабада.

Як повідомили офіційні представники, відомо, що у дівчинки є відхилення в розвитку, вона страждає на синдром Дауна і не змогла чітко відповісти на питання поліцейських. Поліція також взяла під охорону її батьків після того, як на їхню адресу надійшли погрози.

“За повідомленнями, які я бачив, вона несла мішок зі сміттям, в якому були сторінки з Корану. Це розлютило місцевих мешканців, і зібралася велика юрба, яка вимагала вжити заходів”, – розповів міністр національної гармонії Пакистану Пол Бхатті.

На переконання урядовця, дівчинка “навряд чи зневажила Коран навмисно”.

“Більше 600 мешканців залишили цей християнський район. Ми працюємо над забезпеченням їхньої безпеки, щоб вони змогли повернутися в свої будинки” – додав міністр. За його словами, інцидент стався після п’ятничних молитов. Правозахисники неодноразово закликали Пакистан змінити закони про богохульство, за якими за паплюження Корану можна отримати довічний термін. Багато християн, яких звинувачують в цьому, стають жертвами розлюченого натовпу. Політикам, які борються за зміну законів, також може загрожувати небезпека. Минулого року був убитий міністр у справах меншин Шабхаз Бхатті після того, як виступив з подібними закликами.

Джерело ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.