Новини шоу-бізу. 24 липня. Світлана Пермякова, що прославилася після виконання ролі медсестри Люби, народила доньку в одній зі столичних клінік.

Світлана Пермякова народила дівчинку

Дівчинка з’явилася на світ сьогодні о 10.09 ранку. Передбачуваною датою пологів лікарі ставили 40-річній Світлані 23 липня, але малятко вирішило на день затриматися в утробі матері.

Дитина і мама почувають себе добре, все пройшло без ускладнень, – розповіли в клініці. – Дівчинка важить 3950 г, а ріст дитини – 53 см”.

До своєї довгоочікуваної вагітності Пермякова ставилася з особливим трепетом, адже останні кілька років знаменита медсестра Люба з «Інтернів» не могла завагітніти.

Світлана знайшла мужність зізнатися, що виною тому стало штучне переривання вагітності, до якого вона вдавалася в молодості. І тепер про це дуже шкодує.

Тоді було стільки роботи, що на особисте життя у неї абсолютно не залишалося вільного часу: спочатку постійні гастролі зі збірною командою КВН Пермського краю, потім спектаклі і зйомки в кіно.

Тепер же, коли на піку популярності доля подарувала Пермяковій шанс стати матір’ю, вона, не роздумуючи ні хвилини, вирішила, що буде народжувати.

“Свою дитину я назвала Варварою, вона в мене справжня красуня! – поділилася актриса. – Я вже приймаю гостей в палаті, першим мене привітав, звісно, тато доньки“.

Своє становище Пермякова оберігала, не поширюючись навіть про те, хто є батьком майбутньої дитини.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.