Новини нерухомості. 13 липня. Уряд хоче створити єдиного великого державного замовника будівництва житла в Україні.

Житло
Кабмін хоче створити “потужного замовника будівництва”

Про це повідомив глава Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк, пише газета Сегодня.

Уряд планує створити потужного замовника будівництва житла. В цьому випадку ви повинні бути готовими до відведення земельних ділянок та забезпечення їх інженерно-транспортної та соціальної інфраструктурою. Розумію, що в цьому плані є проблеми. Особливо позамайданчикових мереж. Але проблему можна і потрібно вирішувати» , – сказав він.

Близнюк повідомив, що забудовники в рамках реалізації держпрограми по здешевленню вартості іпотечних кредитів на покупку житла пропонують реалізовувати проекти не тільки окремих будівель, але і забудовувати цілі житлові квартали і мікрорайони.

Міністр також зазначив, що на сьогоднішній день акредитацію в банках пройшли менше 10% забудовників та об’єктів, допущених комісією до участі у програмі.

“Основна проблема, яка стримує розгортання програми – це повільна акредитація забудовників і їхніх об’єктів в банках. На сьогодні проведена акредитація лише 44 об’єктів у 13 регіонах”, – сказав Близнюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.