Новини спорту. 14 липня. Жеребкування третього відбірного раунду Ліги чемпіонів УЄФА-2011/12 і Ліги Європи УЄФА відбудеться у п’ятницю, 20 липня.

Остаточний список учасників церемонії і процедура жеребкування будуть оголошені пізніше

Команди, що беруть участь у цих єврокубках, будуть розбиті на пари під час церемонії, яка відбудеться у штаб-квартирі УЄФА в Ньоні. Початок церемонії о 13:00 і 14:30 за київським часом відповідно.

Церемонії вестимуть генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно та директор зі змагань Джорджо Маркетті.
У жеребкуванні третього відбірного раунду Ліги чемпіонів УЄФА беруть участь 37 команд, що йдуть Шляхом чемпіонів (три клуби, що отримали автоматичну путівку і 17 пар другого відбірного раунду), які будуть поділені на дві групи, в кожній з яких половина команд/пар буде сіяними.

Клуби Шляху призерів також діляться по кошиках. У залежності від рейтингу, опублікованого на початку сезону, чотири команди будуть сіяними, а чотири – ні.

У жеребкуванні третього відбірного раунду Ліги Європи УЄФА візьмуть участь 98 команд (18 клубів, що отримали автоматичну путівку і 40 пар другого відбірного раунду). Команди/пари будуть поділені на дві частини відповідно до коефіцієнтів у рейтингу УЄФА.

Сіяні й несіяні клуби порівну розподілять по шести групах. П’ять груп складатимуться з 10 команд/пар, а в ще одній буде вісім клубів/пар.
Якщо клуб-учасник другого відбірного раунду має досить високий коефіцієнт, щоб бути сіяним на наступній стадії, то переможець пари, в якій він змагався, буде автоматично посіяний під час жеребкування третього відбірного раунду.

Клуби, що представляють одну і ту ж національну асоціацію, не можуть грати один з одним. Ці положення стосуються як Ліги чемпіонів, так і Ліги Європи.

За матеріалами УЄФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.