Новини політики. 5 липня. Уряд і надалі продовжуватиме політику підвищення соціальних гарантій, зокрема збільшення зарплати медикам та підтримки реалізації програми зі створення мережі регіональних перинатальних центрів, яку розпочато в Україні два роки тому.

Прем’єр пообіцяв і надалі підвищувати зарплати лікарям і будувати лікарні

Про це сказав прем’єр-міністр України Микола Азаров після відвідування Житомирського обласного перинатального центру.

“З одного боку завдання Урядубудівництво та введення в дію таких об’єктів, а з іншого – робота Уряду з підвищення зарплати медикам”, – наголосив Азаров, додавши, що сучасне обладнання, яким облаштований Житомирський обласний перинатальний центр, наближає його до зразків сучасної медицини.

При цьому Глава Уряду зазначив, що за даними керівництва Житомирського перинатального центру, за час його роботи дитяча смертність скоротилася в 2 рази.

“Це серйозний показник”, – наголосив Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр подякував персоналові перинатального центру за їх роботу.

“У вас дуже відповідальна робота. Від вашої уваги залежить життя людини, з ваших рук вони входять у життя. Дякую вам за вашу роботу”, – сказав Азаров.

“У мене гарний настрій та враження від поїздки до Житомирської області, – зазначив Глава Уряду, коментуючи враження від своєї робочої поїздки. – Ми бачимо, що ті програми з будівництва перинатальних центрів, які два роки тому ми заклали, працюють”.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.