Новини економіки. 10 липня. Віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко закликав представників опозиції не політизувати ситуацію та не лякати людей наближенням кризових явищ в українській економіці.

Сергій Тігіпко
Не треба лякати людей кризою, – Тігіпко

Про це повідомили у прес-службі урядовця.

“Сьогодні ми маємо економічне зростання, стабільні ціни, зростання обсягів внутрішньої торгівлі. Не потрібно перебільшувати проблеми і лякати людей кризою“, – сказав Сергій Тігіпко.

Однак, за його словами, вітчизняна економіка значною мірою залежить від ситуації на ринках збуту української продукції – насамперед в Європі, де зараз сповільнилось економічне зростання. Тому Україні потрібно продумати план дій на випадок посилення економічної кризи в Європі.

“Ми знаємо, що потрібно робити, якщо там виникнуть проблеми. Перше – стимулювати внутрішній попит, друге – допомогти найбільш бідним людям, третє – максимально підтримати бізнес, четверте – стимулювати місцеву владу до залучення інвесторів“, – наголосив віце-прем’єр.

Він додав, що соціальні ініціативи Президента значною мірою підтримали найменш заможних та стали стимулом для розвитку внутрішнього ринку. На думку віце-прем’єра, Україні потрібен комплексний підхід на випадок посилення кризових явищ у світовій економіці.

“Те , що ми зробили, реалізуючи соціальні ініціативи Президента, – це правильний крок у будь-якій ситуації, – заявив Сергій Тігіпко. – Ми підвищили трудові пенсії для 12,9 млн людей, почали підвищувати пенсії військовим, підвищили виплати інвалідам війни, інвалідам Чорнобиля, регресникам. Зараз потрібно стимулювати великі інвестиційні проекти та іпотеку. І нарешті потрібно максимально підтримати бізнес та стимулювати ринок праці. У цьому допоможе закон про зайнятість, який ми нещодавно прийняли», – наголосив С.Тігіпко.

“Якщо буде необхідність – уряд готовий реагувати на кризу відповідно. Зараз такої необхідності немає”, – сказав віце-прем’єр-міністр.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.