Новини політики. 17 липня. В Україні немає проблем із російською мовою, а розбурхування цього питання напередодні виборів свідчить лише про намагання політиків відвернути увагу людей від реальних проблем.

Мовне питання – це спроба відвернути людей від реальних проблем, – Віталій Кличко

Про це заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко на прес-конференції в Москві,.

“Ніхто і ніколи не забороняв мені чи комусь іншому спілкуватися російською мовою. Але соціологія доводить, що за пріоритетністю для українців мовне питання перебуває на 31 місці. Насправді людей турбує безробіття, відсутність перспектив, зростання цін, неякісні соціальні послуги тощо”, – зауважив Кличко.

“Це була спроба відвернути людей від реальних проблем. Акції протесту, які влада намагалася розігнати силовими методами, за допомогою сльозогінного газу, насправді були спрямовані проти розколу країни та суспільства через надумані проблеми”, – заявив політик.

Кличко попросив російських журналістів не спекулювати на темі мови, оскільки в Україні вони традиційно піднімаються напередодні виборів і шкодять єдності країни.

“Якщо у когось є стурбованість долею російської мови в Україні – це лише наслідок поганої поінформованості або ж свідомих спекуляцій, до яких вдаються деякі ЗМІ”, – додав він.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.