Новини України. 26 липня.Кількість померлих в запорізьких колоніях осіб протягом 6 місяців поточного року збільшилась з 18 до 30 в порівнянні за аналогічний період минулого року.

Причинами смерті серед засуджених є серцево-судинні захворювання та туберкульоз легенів

І це незважаючи на деяке покращання матеріально – технічного забезпечення та стану міжвідомчої взаємодії з діагностики захворювань серед ув’язнених та засуджених.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Упродовж останніх двох років причинами смерті серед засуджених залишаються серцево-судинні захворювання та туберкульоз легенів.

Зазначено, що у більшості виправних установ області проводиться своєчасне діагностування і виявлення засуджених, які потребують лікування і постійного медичного догляду. Завдяки цьому засуджені вчасно направляються для лікування в комунальні заклади охорони здоров’я.

В прес-службі також зазначають, що розроблено комплекс організаційно-практичних заходів щодо покращання медичного обслуговування та зменшення рівня смертності серед осіб, що перебувають в установах попереднього ув’язнення та позбавлення волі.

Додержання вимог законодавства щодо надання ув’язненим та засудженим належної медичної допомоги перебувають на постійному контролі керівництва прокуратури області.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.