Новини авто. 25 липня. Чистий збиток французького автомобільного холдингу Peugeot Citroen в першому півріччі 2012 року склав 819 мільйонів євро (989 мільйонів доларів).

Втрати холдингу пов’язані, в першу чергу, зі збитками автомобільного підрозділу

Про це йдеться в офіційному прес-релізі автовиробника. Для порівняння, в січні-червні минулого року Peugeot Citroen зафіксував прибуток у 806 млн євро.

Втрати холдингу пов’язані, в першу чергу, зі збитками автомобільного підрозділу. За півроку чистий збиток підрозділу склав 662 млн євро, що пояснюється спадом попиту на ринку автомобілів, особливо в Європі. Продажі Peugeot в європейських країнах за січень-червень впали на 15,2 відсотка, хоча в Китаї виросли на 7,5 відсотка, а в Росії – на 14,7 відсотка.

За даними Європейської асоціації виробників, тільки в травні падіння продажів Peugeot Citroen склало 5,8 відсотка, у Ford – 5 відсотків, а у Renault – 4,4 відсотка. Спад продажів у General Motors склав 10,8 відсотка, а у Toyota – 8,9 відсотка.

Для скорочення витрат Peugeot Citroen має намір провести реструктуризацію. За рахунок реалізації плану “Rebound 2015 року” холдинг розраховує в найближчі три роки заощадити 1,5 мільярда євро. Зокрема, компанія має намір отримати 600 мільйонів євро шляхом реорганізації виробництва у Франції і ще 550 мільйонів євро – за рахунок зниження витрат у результаті збільшення випуску машин в Росії, Латинській Америці та Китаї.

В середині липня Peugeot Citroen оголосив про перші заходи зі зниження витрат. Холдинг запланував скорочення восьми тисяч робочих місць, а також закриття заводу в передмісті Парижа Ольне-су-Буа (Іль-де-Франс).

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.