Новини економіки. 19 липня. Реальні доходи українців за підсумками першого кварталу цього року зросли на 10,6 % проти 7,8 % у 2011-му.

Сергій Тігіпко
Ми значно підвищили соціальні стандарти для населення у першому півріччі, – Тігіпко

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час колегії Міністерства соціальної політики, на якій було підсумовано роботу міністерства за шість місяців цього року.

“Ми значно підвищили соціальні стандарти для населення у першому півріччі. Так, прожитковий мінімум зріс у середньому на 9,5%, мінімальна заробітна плата – майже на 10%, а мінімальна пенсія за віком – на 5,5 %”, – повідомив Сергій Тігіпко.

При цьому він зазначив, що ціни за цей самий період збільшились на 0,1%.
Крім того, за інформацією віце-прем’єра, середня зарплата за січень-травень 2012 року зросла на 9,4 % і становила 2 880 гривень.

Віце-прем’єр нагадав, що з березня Мінсоцполітики реалізовує 13 соціальних ініціатив Президента, в рамках яких підвищено пенсії для 12,9 млн пенсіонерів, виплати військовим пенсіонерам, інвалідам війни та членам сімей померлих інвалідів війни, шахтарям-регресникам та інвалідам-чорнобильцям. Крім того, 1 січня, 1 квітня та 1 липня відбулося підвищення розмірів соціальних допомог, надбавок та підвищень до пенсії різним категоріям населення. Сергій Тігіпко запевнив, що всі соціальні виплати будуть профінансовані на сто відсотків.

“Зараз у нас немає жодних проблем з фінансуванням соціальної сфери. Ми маємо резерви, які дозволяють нам гарантувати всі соціальні виплати“, – наголосив Сергій Тігіпко.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.