Новини України. 16 липня. Станом на сьогодні кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів склала більше 1 мільйона.

Кожен шостий абітурієнт подає документи до ВНЗ шляхом електронної реєстрації

Кожна восьма заява подана в електронному вигляді, повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

“Відповідно до статистичних даних, за два тижні вступної кампанії вступники подали 1 061 343 заяви для участі у конкурсному відборі на вступ до вищих навчальних закладів України. Це – рекордний показник“.

“При цьому, вищі навчальні заклади були готові до такої роботи із вступниками. У приймальних комісіях черг немає, оскільки вузами створено необхідні умови для роботи технічних секретарів приймальних комісій та подачі заяв вступниками. При багатьох ВНЗ працюють студентські волонтерські загони та організовано чергування представників кафедр для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо майбутнього фахового спрямування вступників”, – зауважив заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко.

Він додав, що загалом у вступній кампанії вже взяли участь 370 103 особи, із них системою електронного подання скористалися 46 532 вступники. В електронному вигляді надіслано 134 947 заяв.

“За вихідні дещо змінилася п’ятірка лідерів серед вищих навчальних закладів за кількістю отриманих заяв. Наразі найбільша кількість осіб виявила бажання навчатися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут”, Національному авіаційному університеті, Національному університеті “Львівська політехніка” та Донецькому національному університеті. Усі навчальні заклади працюють із Єдиною державною електронною базою з питань освіти”, – зазначив Микола Фоменко.

Нагадаємо, кожен шостий абітурієнт подає документи до вищого навчального закладу шляхом електронної реєстрації.

“Понад 30 тис. абітурієнтів подали документи в електронному вигляді за результатами першого тижня вступної кампанії. Проте бажаючих було набагато більше, однак через короткочасні технічні збої не всі змогли зареєструватися у цій системі. Але я переконаний, що наступного року як мінімум кожен другий вступник користуватиметься електронною системою подачі документів”, – сказав голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.