Новини економіки. 13 липня. Акторів масових сцен набирають працювати у різні телепрограми, реклами, кліпи, кіно, концерти.

Головна вимога до працівників масовки – приємна зовнішність, пристойний одяг і вік

За день зйомок можна заробити 50 – 300 гривень.

На таку роботу беруть всіх бажаючих. Головна вимога – приємна зовнішність, пристойний одяг і вік. Про це розповів директор столичного агентства massovka.com.ua Володимир Крижевський.

Люди просто приходять, сідають на стільчики, ляскають у долоні і дивляться програму. Туди приходять відпочивати: там концерт, зірки, купа молоді. Прийшов подивився якийсь “Камеді клаб” і за це ще й гроші отримав”, – розповів Володимир Крижевський.

За словами Володимира, зазвичай, у масовках працюють студенти. Людей наймають спеціально для того, щоб створити ілюзію, видимість чогось. У масовці можуть працювати люди від 18 до 70 років. Проте, вимоги роботодавця можуть змінюватися залежно від проекту. Окремих учасників масових сцен називають статистами.

“У розважальних ток-шоу, на концертах із зірками люди отримують 50 – 100 гривень. Платимо за зміну – це 12 годин. У епізоді фільму, наприклад, це десь постояти за спиною у актора, платять більше – 250 – 300 гривень”, – додав він.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.