Новини України. 15 липня. Колишній міністр внутрішніх з справ Юрій Луценко за вісімнадцятимісячний термін перебування у Київському слідчому ізоляторі вже прочитав 205 книг.

Є книги, які Луценко перечитує по кілька разів

Про це повідомила прес-секретар “Народної Самооборони” Лариса Сарган.

“Наразі Луценко склав список із 200 книжок. І зробив свої позначки. Є чотири рівня книг. Серед них є ті книги, які його не вразили, є суто інформативні. Наприклад, історія певної країни, але вона не цікаво викладена. А є література, яка йому припала до душі і такі книги Юрій Луценко вже не раз перечитував”, – повідомила Л.Сарган.

Керівниця прес-служби “Народної Самооборони” розповіла, що чи не найбільше вразив екс-міністра двотомник Черчилля. У цьому виданні, за її словами, Луценку сподобались влучні висловлювання цього відомого британського політика.

“Вразила його, серед іншого, “Конец и вновь начало” Л.Гумільова – як книга для тих, хто хоче зрозуміти природу історичних подій. Укотре Луценко перечитав “Сандро із Чегема” Ф. Іскандера – це суміш мудрості, іронії та життєлюбства”, – сказала вона.

“Поки Юрій Луценко передав мені список із прочитаних книг, це тривало три дні, то він встиг ще прочитати 5 книжок. Тобто, процес читання у Луценка не зупиняється. Сьогодні йому знов принесли дві книжки. Одну – привіз Данило Яневський про Наполеона I. Іншу, про художні твори мистецтва, подарував Кирило Куліков. Тобто, Юрій Віталійович черпає натхнення з книг”, – розповіла Л.Сарган.

Вона додала, що після того, як всі книги, які прочитав Луценко, будуть опубліковані, то екс-міністр запрошує до дискусії щодо оцінки книжок, які за 18 місяців перебування у СІЗО перечитав.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.