Новини України. 5 липня. В Одеському СІЗО виявили відсутність засудженого, повідомили у прес-службі ДПтСУ.

В Одеському СІЗО втік засуджений

“Учора, 4 липня, в Одеському СІЗО о 16:20 годині виявлено відсутність засудженого. При цьому, технічні засоби охорони та безпосередньо чатові на вежах порушень лінії охорони не фіксували.

Про це було невідкладно проінформовано відповідні оперативні служби ДПтС та органи прокуратури”, – йдеться у повідомленні.

Для вивчення обставин події та контролю за проведенням пошукових заходів до Одеського СІЗО виїхали керівники відповідних служб апарату ДПтС України. На базі згаданого СІЗО проведено нараду за участю працівників ОВС і прокуратури, де попередньо вивчалися ймовірні мотиви, причини й умови даної події, а також визначались можливі місця перебування втікача.

Наразі працівниками ДПтС і МВС України проводяться пошукові заходи. Одночасно органами прокуратури та ДПтС проводиться внутрішня службова перевірка.

Довідка: засуджений 1991 року народження, згідно з вироком Ширяєвського районного суду Одеської області 30 травня п.р. був засуджений за крадіжку до 4 років позбавлення волі. Враховуючи обставини скоєного ним злочину, наявність соціальних зв’язків та відсутність судимості в минулому, даного засудженого після вступу вироку у законну силу було залишено у відділенні з господарського обслуговування Одеського СІЗО (засуджені відділення господарчого обслуговування тримаються окремо від загальної маси ув’язнених в СІЗО).

Учора, засуджений був виведений до господарської частини СІЗО для виконання робіт з благоустрою території установи, звідки і скоїв втечу.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.