Новини економіки. 18 липня. Наступного року Кабінет Міністрів планує розпочати перехід українських ТЕЦ з газу на вугілля.

Заплановано будівництво трьох нових заводів з газифікації вугілля

Про це повідомив перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха.

“Ми сподіваємося, що вже у 2013 році ми почнемо реалізацію проектів щодо переходу українських ТЕЦ з газу на вугілля за підтримки Китаю”, – зазначив він.

За словами посадовця, йдеться насамперед про ТЕЦ у Сєвєродонецьку. Він також додав, що заплановано будівництво трьох нових заводів з газифікації вугілля в різних містах України.

Наразі проводяться економічні розрахунки таких проектів, які будуть направлені на розгляд уряду.

Як повідомлялось раніше, державне підприємство “Макіїввугілля” виробило перший мільйон тонн вугілля від початку 2012 року.

“Протягом 2012 року стабільно та продуктивно працює над виконанням техніко-економічних показників колектив шахти “Холодна Балка”. Досягнутий тут показник продуктивності праці робітника з видобутку становить сьогодні 29 тонн/осіб на місяць і є найвищим серед шахт “Макіївугілля”. Упевнено нарощує видобуток вугілля після здання в експлуатацію нової лави колектив шахти “Бутовська”, підвищує потужності шахта ім.Кірова”, – йдеться в рапорті підприємства.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.