Новини політики. 17 липня. 1 серпня вступає у дію Угода між Туреччиною та Україною, згідно з якою буде скасовано візи для українців, які подорожують до Туреччини на термін до 90 днів.

Українці їздитимуть до Туреччини без віз

Про це повідомив керівник Департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

«Отримати турецьку візу ніколи не було складно, але все одно: це 30 доларів США, які людина буде економити при перетині кордону. Для значної частини нашої частини це буде істотною економією. Крім того, це ознака стратегічного діалогу між Україною та Туреччиною», – наголосив Волошин.

Він також зазначив, що за останні 2 роки МЗС України провів значну роботу для лібералізації візового режиму для українців з боку інших держав.

«Не варто недооцінювати скасування віз з Ізраїлем, досягнення згоди з Хорватією і Чорногорією щодо безвізового режиму для наших туристів на літній (туристичний) період», – зазначив Волошин.

Безвізовий режим з Україною встановили також Аргентина, Гонконг, Бразилія. При цьому для відвідин Гонконгу необхідно мати у паспорті китайську візу.

“Пріоритетом консульської служби України залишається лібералізація візового режиму з Євросоюзом з перспективою подальшого скасування Шенгенських віз для українців”, – підкреслив Волошин.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.