Новини здоров’я. 30 липня. Виявляється, YouTube можна використовувати не тільки в розважальних цілях.

Лікарі встановили, що допоможе позбутися від запаморочень

Лікарі заявляють: цей відео-ресурс також здатний навчити пацієнтів, що страждають запамороченнями, боротися з цією проблемою.

Дослідники переглянули близько 3 тисяч відео на YouTube про лікування запаморочень. Вони виявили, що 33 з них розповідають про маневр Еплі – прості маніпуляції, які усувають запаморочення.

Вчені заявляють, що більша частина цих відео точно і детально описує процес проведення даного маневру. Вони пропонують використовувати дані відео в якості допомоги для людей, які страждають доброякісним позиційним пароксизмальних запамороченням. Цей різновид запаморочення викликається неправильним положенням кристалів кальциту у внутрішньому вусі, а маневр Еплі якраз і допомагає повернути їх на місце.

Даний маневр може бути виконаний протягом всього декількох хвилин. Для цього пацієнт повинен покласти голову на край ліжка і зробити кілька простих рухів за певний проміжок часу. Це допомагає перемістити кристали у внутрішньому вусі і купірує напад запаморочення.

За словами вчених, єдиним недоліком цих відео є те, що люди, які страждають запамороченням, можуть вирішити зайнятися самолікуванням, не проконсультувавшись попередньо з фахівцем. Це загрожує потенційними проблемами, тому що причиною запаморочення можуть бути і інші захворювання, ніяк не пов’язані з внутрішнім вухом.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.