Новини світу. 17 липня. Голова раввінатського суду Єрусалиму рабин Еліягу Абарджіль опублікував нову галахічну постанову, що дозволяє чоловікам в особливих випадках заводити коханку.

Рабин допускає, що коханка може жити в одній квартирі з жінкою та чоловіком

Як пише рабин, чоловік має на це право, якщо його дружина не може або не хоче заводити дітей, а також не згодна дати чоловікові розлучення, заважає йому будувати сім’ю і продовжувати свій рід.

Релігійний діяч стверджує, що подібний крок не буде суперечити іудейському праву (“Галаха”), оскільки створення сім’ї є однією з найважливіших заповідей іудаїзму.

Більше того, на його переконання, немає жодних проблем в тому, щоб коханка жила в одній квартирі з чоловіком і дружиною.

За даними місцевих ЗМІ, рабин Абарджіль дозволив завести постійну коханку главі однієї з вищих рад Єрусалиму, дружина якого не могла мати дітей. Абарджіля вважають одним з найбільш впливових рабинів сефардських євреїв. Серед виданих ним галахічних постанов – заборона на перегляд реаліті-шоу, заборона на обійми на кладовищі, визнання недійсними шлюбів, укладених в Ефіопії, заборона слухати спів геїв тощо.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.