Новини політики. 14 липня. Голова Ради Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Арсеній Яценюк іде на парламентські вибори як безпартійний, голова Громадської організації “Фронт Змін”.

Фронт змін
Обов’язки лідера партії на час виборів виконуватиме керівник Cекретаріату партії Світлана Войцеховська

Інші члени партії “Фронт Змін” – як безпартійні, члени ГО “Фронт Змін”.

Це рішення одностайно ухвалили сьогодні у Києві делегати з’їзду політичної партії “Фронт Змін”. Згідно з рішенням, членство в партії “Фронт Змін” припиняється у зв’язку з участю у виборах до Верховної Ради в рамках Об’єднаної опозиції на базі Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

З’їзд “Фронту Змін” ухвалив рішення покласти обов’язки лідера партії на час кампанії з виборів народних депутатів на керівника Cекретаріату партії Світлану Войцеховську.

Членство в партії “Фронт Змін” кандидатів у депутати припиняється до моменту складання присяги народного депутата України.

Рішення носить суто технічний характер, оскільки Закон України “Про вибори народних депутатів України” не передбачає формування виборчих блоків.

Нагадаємо, 23 квітня лідер “Фронту Змін” Арсеній Яценюк та лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко підписали Декларацію єдності, згідно з якою партії йдуть на вибори за виборчим списком “Батьківщини”. Список очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.