Новини політики. 11 липня. Конституційний суд України сьогодні підтвердив свою лакейську сутність.

Придворному Конституційному суду Януковича залишилося недовго, – Яценюк

Про це заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

КС залишив недоторканними президента та суддів, які забезпечують його беззастережну владу, та позбавив недоторканності депутатів – аби «своїх» тримати у страху, а опозиційних просто пересаджати, впевнений Яценюк.

«Але цьому беззаконню в Україні тривати недовго. Віктору Януковичу залишилося бути недоторканним тільки чотири місяці!» – підкреслив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що сформована в парламенті нового скликання демократична більшість ухвалить закон про порядок імпічменту президента, і Янукович стане першим українським очільником, який потрапить під процедуру імпічменту за цим законом.

Недовго залишилося і придворному Конституційному суду Януковича. КС буде ліквідовано, а судді КС будуть притягнуті до відповідальності, цитує голову Ради Об’єднаної опозиції прес-служба «Фронту Змін».

«Усі факти порушення суддями КС присяги будуть розслідувані слідчою комісію Верховної Ради. А фактів – вдосталь: цей суд у грудні 2003 року дозволив Кучмі балотуватись на третій президентський термін, у квітні 2010 року за вказівкою Януковича прийняв неконституційне рішення про формування так званої депутатської більшості, цей суд здійснив замах на Конституцію, повернувши без волі парламенту і народу Конституцію 1996 року, а також позбавив чорнобильців, афганців та дітей війни законних пільг. Тотальна люстрація суддів розпочнеться саме з суддів КС!» – підкреслив Арсеній Яценюк.

Голова Ради Об’єднаної опозиції заявив, що президент та судді будуть позбавлені недоторканності, незважаючи на спротив нинішньої влади.

«Закон опозиції про скасування недоторканності з усіх – президента, народних депутатів і суддів – обов’язково буде ухвалений новим складом парламенту», – підкреслив Арсеній Яценюк.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.