Новини України. 13 липня. Президент України Віктор Янукович видав укази, згідно з якими українські миротворці в Ліберії будуть направлені для підтримки операції ООН в Кот-д’Івуарі та Республіці Південний Судан.

українські миротворці
Українські миротворці направлені для підтримки операції ООН в Кот-д’Івуарі та Республіці Південний Судан

«Направити для участі України в транскордонних операціях у рамках межмісійної співпраці між місією ООН в Ліберії і операцією ООН в Кот-д’Івуарі у строки, що визначаються радою безпеки ООН, миротворчий контингент загальною чисельністю до 100 чоловік з числа миротворчого контингенту України, який діє в складі місії ООН у Ліберії », – йдеться в указі президента.

Весь склад військовослужбовців 56-го окремого вертолітного загону Збройних сил України, які виконують завдання у складі місії ООН у Ліберії, до середини липня змінюють нові військові. Всього в вертолітному загоні в цій країні знаходяться 275 українських миротворців. Ротація повинна завершитися 16 липня.

Крім того, президент доручив направити миротворчий персонал для участі України в місії ООН в Республіці Південний Судан і в тимчасових силах ООН по забезпеченню безпеки в Абей.

«Направити для участі України в місії ООН в Республіці Південний Судан і в тимчасових силах ООН по забезпеченню безпеки в Абей миротворчий персонал (військовослужбовців Збройних Сил України та осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ) чисельністю до 60 осіб», – йдеться у другому указі.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.