Новини шоу-бізу. 28 липня. Батько дітей Демі Мур заявив, що відмовляється спілкуватися з дочками і надавати їм фінансову підтримку, через те, що ті відвернулися від матері.

Брюс Вілліс заступився за Демі Мур

У світлі недавніх подій, пов’язаних зі спробою загальних дочок пари Демі-Брюс Румер, Скаут і Таллула максимально обмежити спілкування з матір’ю, Вілліс висловився вкрай негативно в адресу своїх дітей, назвавши їх “зіпсованими дівчатами”.

Строгий тато пригрозив, що позбавить їх доступу до своїх кредитних картах, а також закриє їхні особисті рахунки, якщо вони продовжать вести себе неналежним чином.

“Брюс жахливо розчарувався в дочках. Він ніяк не може зрозуміти, як вони встигли перетворитися в таких розбещених дівчаток. Більш того, він ніяк не візьме в толк, чому вони так зарозуміло поводяться по відношенню до люблячої матері Демі”, – коментує ситуацію близький до Брюса джерело.

Незважаючи на те, що Брюс зараз проживає з іншою жінкою, і у них є свої діти, він намагається не забувати про Демі і дочок від першого шлюбу і продовжує утримувати їх.

Якщо Вілліс дійсно зробить такі кардинальні заходи і перестане забезпечувати Румер, Скаут і Таллула, то у дівчаток не залишиться засобів для існування. Таким чином, Вілліс не залишає дочкам вибору і змушує їх бути більш поблажливими по відношенню до матері.

Демі Мур впала в глибоку депресію після того, як вона розлучилася з чоловіком – актором Ештоном Катчером. Дочки не тільки не підтримали її, але ще й ополчилися проти неї, що довело Мур до нервового зриву.

“Ми справді дуже хвилюємося за Демі, так як її стан зараз близько до неадекватного. Ми побоюємося того, що незабаром вона втратить контроль над собою і просто зірветься”, – запевняє один Демі.

Однак, як стверджують джерела, на даний момент Демі починає приходити до тями і навіть виходить у світ зі своїм новим 29-річним обранцем Мартіном Хендерсоном.

Минулого тижня пара провела романтичні канікули, втікши від суєти на морське узбережжя Коннектикуту. Мур і Хендерсон ходили в походи, влаштовували барбекю і ні на хвилину не розлучалися один з одним.

“Демі виглядала абсолютно щасливою, безтурботної і веселою. Вони постійно базікали і обнімалися, там не було й сліду депресії“, – зізналися рідні знаменитості.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.