Новини України. 4 липня. Президент України (1994-2005 рр) Леонід Кучма заявив, що не має ніякого відношення до трагедії, яка відбулась з журналістом Георгієм Гонгадзе.

Леонід Кучма
Кучма ще раз наголошує, що до вбивства Гонгадзе не причетний

Про це повідомили у прес-службі Л.Кучми.

“У засобах масової інформації поширений коментар першого заступника Генерального прокурора України Р.Кузьміна щодо моєї нібито прямої причетності до скоєння вбивств. Я ще раз заявляю народу України, що не маю ніякого відношення до трагедії, яка відбулась з журналістом Георгієм Гонгадзе. Безпідставність мого переслідування у цій справі ще раз нещодавно підтвердив суд вищої інстанції, який дав об’єктивну оцінку так званим “свідоцтвам”, згаданим у поширеній інформації”, – цитує Л.Кучму його прес-служба.

Л.Кучма також зазначив, що справу про загибель Г.Гонгадзе необхідно розслідувати, а дійсні замовники його вбивства повинні бути встановлені.

“Це є обов’язком Генеральної прокуратури, який вона повинна виконати чесно, справедливо і неупереджено. Я сподіваюсь, що органи слідства, нарешті, розпочнуть об’єктивну перевірку тих реальних версій, які у зв’язку з моїм безпідставним переслідуванням належним чином не відпрацьовувались. Лише реальна робота над цією справою, а не спекуляції бездоказовими і давно спростованими вигадками є дійсною запорукою встановлення істини у цій справі”, – сказав Л.Кучма.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.