Новини України. 27 липня. Віце-прем’єр-міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова вважає, що процес реабілітації екс-прем’єра Юлії Тимошенко успішно завершено.

Підстав для довготривалого перебування Тимошенко на стаціонарному лікуванні немає, – Богатирьова

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, про це Богатирьова заявила, відповідаючи на запитання журналістів про стан здоров’я екс-прем’єра.

«На сьогодні міжнародна комісія, до складу якої входять німецькі й українські лікарі, на підставі всіх наявних даних про стан здоров’я пацієнтки Тимошенко, на підставі тієї кількості процедур, які отримала хвора, заявляє про успішне завершення процесу реабілітації», – зазначила Богатирьова.

Вона наголосила, що Тимошенко дуже активна, проводить багато різних зустрічей.

«А це свідчить про динаміку поліпшення здоров’я пацієнтки і про те, що її реабілітація досягла позитивного результату», – заявила міністр охорони здоров’я.

За словами міністра охорони здоров’я України, за всіма стандартами лікування такої хвороби, як у екс-прем’єра, підстав для довготривалого перебування на стаціонарному лікуванні немає.

Міністр охорони здоров’я України зазначила, що вітчизняні медики залишаються осторонь політизації процесу лікування Тимошенко і намагаються і далі професійно виконувати свої обов’язки.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.