Новини політики. 5 липня. Новий закон “Про зайнятість населення” дозволить створити сотні тисяч робочих місць для всіх, хто хоче працювати.

Закон про зайнятість дозволить створити сотні тисяч робочих місць, – Тігіпко

Так віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прокоментував ухвалення сьогодні Верховною Радою цього документа.

“Сьогодні Верховна Рада зробила дуже важливий крок щодо посилення соціального захисту населення і розширення можливостей для працевлаштування українців. Люди, які хочуть працювати, повинні мати робоче місце і гідні зарплати, а роботодавці повинні мати відповідні стимули для створення нових робочих місць“, – сказав Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр підкреслив, що новий закон тримається на трьох “китах” – стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, підтримка молоді у працевлаштуванні, створення умов для перенавчання людей, які виявилися неконкурентоспроможними на ринку праці, також для людей зрілого віку.

“Держава розпочала реалізацію масштабної програми зі створення нових робочих місць. Закон про зайнятість – один із важливих її елементів, який дозволить працевлаштувати сотні тисяч українців”, – наголосив Сергій Тігіпко.

Нагадаємо, відповідно до закону, роботодавців, які працевлаштовують на перше робоче місце молодих людей без досвіду роботи, інвалідів, осіб старших 50-ти років, одиноких батьків або батьків з дітьми-інвалідами, на рік звільнятимуть від сплати єдиного соціального внеску. Людям, старшим 45-ти років, держава буде видавати ваучер вартістю 12 000 гривень на отримання нової спеціальності, а випускники, які укладуть контракт на роботу в сільській місцевості за потрібними державі спеціальностями, отримають стартові виплати в розмірі 5 мінімальних заробітних плат. Ще одне цікаве нововведення законопроекту – інформація про стажування студента буде вноситися в трудову книжку як стаж.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.