Новини світу. 3 липня. Сервіс мікроблогів Twitter пішов за прикладом пошукової системи Google, оприлюднивши дані про запити влади на отримання інформації про користувачів.

Twitter опублікував дані запитів влади на інформацію про користувачів

У доповіді Transparency Report, опублікованому на сайті компанії, представлені звернення від 23 держав (Росії серед них немає) з 1 січня по 30 червня 2012 року.
Всього за півроку до керівництва “Твіттера” надійшло 849 запитів. Велика їх частина (679) прийшла від уряду Сполучених Штатів, 98 – від влади Японії, по 11 – від Канади і Великої Британії та до 10 – від інших держав. США стали лідерами не тільки за кількістю, але і за відсотком виконаних звернень (75%).

Всього компанія частково або повністю розкрила інформацію про 1 тисячі 181 акаунті. Якщо це не заборонено судом, Twitter повідомляє користувачів про те, що їх аккаунтом зацікавились влади, наголошується в доповіді.

Компанія також оприлюднила інформацію про кількість запитів, що надійшли від судів і урядів, на видалення “твітів”. З січня по червень 2012-го таких прохань надійшло лише шість – від Франції, Греції, Пакистану, Туреччини і Великобританії, – однак жодна з них не була виконана.

Крім того, сайт розкрив, що до нього прийшли 3000 378 звернень, пов’язаних з порушенням авторських прав. З них Twitter виконав 38%, видаливши 5000 275 “твітів”.

У компанії підкреслили, що за першу половину 2012 року отримав більше запитів від урядів, ніж за весь минулий рік. Як і Google, “Твіттер” буде публікувати звіт про розкриваються даних кожні шість місяців.

За матеріалами Вести. ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.