Новини політики. 25 липня. Влада готує фізичне усунення екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, замаскувавши його під втечу, про яку напередодні написала одна з українських газет.

Юлія Тимошенко
Громадську думку готують до фізичного усунення Тимошенко, яке буде замасковано під «втечу», – Кужель

Таким чином влада готує українців до зникнення Юлії Тимошенко. Про це на своїй сторінці в Facebook написала політичний і громадський діяч Олександра Кужель.

«Життя Юлії Тимошенко знаходиться в небезпеці, і загроза її фізичного знищення більш ніж реальна. Тому що невипадкова публікація в газеті, що належить найвпливовішим члену тієї самої партії, лідер якої є прямим замовником усунення лідера опозиції», – заявила пані Кужель, ймовірно, маючи на увазі статтю, в якій описані варіанти втечі Юлії Тимошенко з ЦКБ № 5, в якій вона проходить лікування.

«Тому що всім, хто хоч трохи орієнтується в маніпулятивних технологіях, очевидно, що українців готують до думки, що Тимошенко може «зникнути». Навіюється думка, що зникнення Юлії Володимирівни – це наслідок втілення в життя зухвалого й підступного плану, що Тимошенко «викрали» друзі», – додала Олександра Кужель.

Вона також зазначила, що журналіст, який працював над статтею чи то навмисне, чи то випадково, але «перекрутив» її коментар.

«Можу сказати тільки про дуже вільну інтерпретацію моєї прямої мови, вдало вбудованої в «потрібний» авторам провокації контекст статті. Так, дійсно в моєму коментарі йшлося про те, що я особисто хотіла б викрасти Тимошенко, якби випала така можливість … Але! Я ніколи не стверджувала, що коли-небудь обговорювалися пропозиції «вивезти Юлію Тимошенко», – додала політик.

Кужель впевнена, що «громадську думку готують до фізичного усунення Юлії Тимошенко, яке буде замасковано під «втечу».

Як повідомлялося раніше, минулого тижня харківські експерти, які провели експертизу стану здоров’я Юлії Тимошенко, вважають, що вона може бути присутньою на засіданні суду у справі щодо діяльності корпорації ЄЕСУ.

Соратники і родичі екс-прем’єра стверджують, що вона практично не встає, а стан її здоров’я погіршився.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.