Новини здоров’я. 3 липня. Вірус, що викликає респіраторні і кишкові захворювання (реовіруси), може стати новими ліками від раку.

Новий спосіб боротьби з раком дозволяє залишити неушкодженими здорові тканини організму

Вчені виявили, що при введенні вірусу внутрішньовенно він здатний знищувати злоякісні пухлини і провокувати імунну реакцію організму на ракові клітини.

Британські вчені, що проводили дослідження, стверджують, що введення вірусу внутрішньовенно дозволяє йому закріплюється на клітинах крові і уникнути атаки антитіл, які в іншому випадку могли б знищити його.

Введення вірусу в кров’яну систему може здійснюватися в амбулаторних умовах, як і хіміотерапія, що потенційно робить його придатним для лікування багатьох видів раку.

Випробування, проведені у Великобританії на 10 добровольцях, хворих на рак кишечника, підтверджують, що вірус атакує рак з двох фронтів – безпосередньо знищуючи ракові клітини і провокуючи імунну реакцію організму, який після цього сам починає знищувати залишилися ракові клітини.

Реовірус також досліджувався групою канадських вчених, які в цілому підтверджують інформацію, отриману британськими колегами, а також особливо відзначають той факт, що новий спосіб боротьби з раком дозволяє залишити неушкодженими здорові тканини організму.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.