Новини здоров’я. 27 липня. Торгові центри – це місця великого скупчення людей.

торговий центр
Торгові центри – це місця великого скупчення людей

Вчені провели дослідження і склали список найбрудніших місць в торговому центрі, яких слід було б уникати, тому що там велика ймовірність підчепити інфекцію.

Отже, на першому місці за кількістю бактерій знаходяться раковини в туалетах. На раковинах знаходиться максимальне число бактерій, включаючи кишкову паличку. Не варто класти особисті речі на раковину, особливо речі особистої гігієни. Та й взагалі, краще до них не торкатися.

На другому місці, як не дивно, знаходяться столики в місцевих кафе. Справа в тому, що столи протираються ганчірками, які, найчастіше, є розсадником бактерій та інфекцій. Саме з цієї причини багато кафе в якості сервірування столу використовують одноразову скатертину.

Третє місце займають поручні ескалатора. У торгових центрах поручні ескалатора настільки ж небезпечні, як і поручні в метро. На них виявлені різні грибки, сліди сечі, крові, фекалій.

На четвертому місці – кнопки банкоматів. Вчені припускають, що ви навряд чи будете користуватися банкоматами в рукавичках. Але, після використання краще протерти руки дезинфікуючим засобом.

На п’ятому місці перебувають примірочні. Одяг, який вже міряли, містить піт і частинки шкіри, що є прекрасним середовищем для розмноження бактерій. Зразки косметики теж заражені різними вірусами та інфекціями, тому подумайте, перш ніж наносити тестер на свою шкіру, адже шкірної алергії вам в цьому випадку не уникнути.

Бактерії та віруси оточують нас скрізь, тому лікарі рекомендують робити діагностику організму і лікувати паразитів.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.