Новини шоу-бізу. 20 липня. Співачка Валерія вимагає відібрати у медичної клініки ліцензію та стягнути з лікарів 10 млн рублів морального збитку за використання її фото в рекламі.

Клініка, у якій знівечили колегу співачки, для відновлення довіри клієнтів використовує фото Валерії

Відома артистка подає в суд на одну з модних московських клінік пластичної хірургії «Ла Страда», лікарі якої стверджують, що Валерія є їх постійним клієнтом, а її фотографія вже кілька років висить на дошці почесних клієнтів клініки.

Однак, за словами самої співачки, вона жодного разу в житті не зверталася по допомогу до фахівців цього медичного центру.

Пластичні лікарі клініки стверджують, що Валерія неодноразово зверталася до них за медичною допомогою

Не так давно лікарі цієї клініки провели невдалу операцію по круговій підтяжці обличчя заслуженій артистці Росії Олені Галич. Після хірургічного втручання у жінки атрофувалася половина м’язів на обличчі.

Як і багато відвідувачів клініки, вона повірила тій самій рекламі, де з фотографій їй посміхалися відомі актриси, співачки і телеведучі.

“Ми були просто збентежені, коли дізналися, що фотографія Валерії знову з’явилася на рекламній стіні цієї клініки! – поділився з чоловік співачки Йосип Пригожин. – Лікарі запевняють своїх потенційних пацієнтів, що Валерія – їх постійний клієнт”.

Виконавиця популярних хітів вирішила подати до суду на клініку, яка кілька років вводила в оману своїх клієнтів, рекламуючи себе за рахунок відомих людей.

“У нас дуже часто бувають вітчизняні зірки шоу-бізнесу, їхні фотографії висять у нас в холі, – розповіла на прийомі одна з лікарів клініки Ірина Булгакова.

Чоловік і продюсер Валерії Йосип Пригожин обурений нахабством лікарів.

Чоловік співачки звернувся за допомогою до відомого адвоката Сергія Жоріна. Його команда вже зайнялася складанням позову до суду.

У своєму позові за порушення права на зображення Валерія та її адвокат вимагають позбавити відому столичну клініку пластичної хірургії медичної ліцензії, а також стягнути з неї моральну шкоду в розмірі від 5 до 10 мільйонів рублів.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.