Новини політики. 12 липня. На сьогоднішній день в Європейському Союзі немає єдиної думки щодо того, як розвивати відносини з Україною.

ЄС не може визначитися, що робити з Україною

Так вважає посол України в Німеччині, глава делегації України в переговорах з ЄС з приводу підписання Угоди про асоціацію Павло Клімкін.

ЄС не знає, що робити з Україною. Він не знав, що робити з Україною кілька років тому, він не знає, що робити з нею зараз, і ще деякий період він не буде знати“, – сказав дипломат в ході “Національного конвенту Україна з питання ЄС” у Києві.

Він пояснив, що така ситуація пов’язана зі складнощами в пошуках політичного консенсусу всередині самого ЄС.

За словами Клімкіна мова йде не тільки про географічне розташування України, геополітиці і розмірах країни, а про внутрішню ситуацію в самому Євросоюзі.

“Ми ще певний час будемо жити в ситуації, коли ЄС не буде знати, що робити з Україною”, – додав український дипломат.

На його думку, на сьогоднішній день ЄС знаходиться в стані трансформації, нинішня криза істотно вплине на Об’єднання і “через деякий час ми будемо мати в значній мірі інший ЄС“.

Аналізуючи нинішню співпрацю з Євросоюзом, Клімкін висловив сподівання, що найближчим часом буде підписано Угоду про асоціацію. Згадав він і суттєвий прогрес у безвізовому діалозі, а також у переговорах щодо спрощення оформлення шенгенських віз для українців.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.