Новини технологій. 23 липня. О пів на першу ночі 22 липня україномовний розділ Вікіпедії перетнув позначку в 10 мільйонів виправлень.

Вікіпедія
В українській «Вікіпедії» було зроблено 10 млн виправлень

Відомо, що остання правка сталася в статті «Друга світова війна», а саме десятимільйонна редагуванням виявилося косметичне зміна в посиланнях на інші мовні розділи «Вікіпедії». Цим займаються спеціально розроблені програми для автоматизації процесу додавання міжмовних посилань.

Українська Вікіпедія посідає 14 місце за кількістю статей серед усіх мовних розділів Вікіпедії, маючи більше 390 тисяч статей. У ній зареєстровано понад 140 000 користувачів, але лише близько 2 тисяч з них є активними, тобто провели протягом місяця мінімум одна зміна. Разом з тим, українська Вікіпедія за кількістю редагувань займає 21 місце, поступаючись ряду мовних розділів, які мають меншу кількість статей, ніж україномовний розділ всесвітньої інтернет-енциклопедії.

Вікіпедія є рухом добровольців, які віддають свій час, свої знання для того, щоб зробити цю енциклопедію повнішою і точнішою, і щоб результатами їх невтомної праці могли скористатися мільйони користувачів.

Зараз україномовна Вікіпедія наближається до позначки в 400 000 статей. Тому редактори-волонтери російськомовного розділу Вікіпедії закликають всіх приєднатися до редагування Вікіпедії і стати автором 400-ттисячной статті. Для цього необхідно мати доступ до інтернету та інформації, на основі якої можна створити або доповнити статтю.

За матеріалами ProIT

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.